Про нас

   Магазин Веломан Екстрим - це дуже великий асортимент велосипедів як для міського катання, так і для жорсткого трейлу, великий вибір деталей, аксесуарів та комплектуючих.  Кожен велосипедист, чи то професіонал чи просто любитель, оцінить асортимент магазину, який окрім всього є офіційним представником брендів Cube та Kross в Україні. Фірма CUBE - німецька компанія, виробник і постачальник велосипедів і аксесуарів. В даний час CUBE виробляє і продає велосипеди практично будь-якого різновиду. Також компанія поставляє фірмові аксесуари CUBE, велоодяг та екіпіровку. Фірма KROSS є одним з найбільш великих виробників велосипедів в Європі і провідною фірмою на ринку в Польщі (понад 40% польського ринку). 

    Крім того, діяльність магазину спрямована на підтримку любительського і професійного велоспорту. За підтримки магазину створена однойменна команда Веломан Екстрим, яка виступа на любительських та професійних змаганнях з маунтін байку. Як активні велосипедисти ми хочемо їздити на найкращих велосипедах і пропонувати їх іншим.У 2016 році ми сконцентруємося на спортивних велосипедах, які високо цінують як професіонали, так і любителі всіх спортивних дисциплін. Для нас велоспорт - це пристрасть і технологія. 

   Магазин Веломан Екстрим - це перш за все якість та гарантія. Тільки тут ви отримаєте гарантію на раму протягом п'яти років та гарантію на комплектуючі протягом пів року вашого катання.

   Для зручності наших клієнтів при магазині працює веломайстерня, кожен клієнт може в короткі терміни отримати хороший сервіс, ремонт та заміну деталей і комплектуючих.