Новини

31.05.2016

«Хто ти майбутній олімпієць?» - під таким гаслом пройшли дитячі змагання серед  діток 5-7 років та 8-9 років. Змагання провела Обласна федерація велоспорту за спонсорської підтримки вело магазину «Веломан Екстрим». 28 травня на Соборній площі зібралися 33 маленьких велогонщиків і велогонщиць.  І уже незважаючи на свій дуже юний вік вони позмагалися у крос-кантрі. 

Читати далі
25.05.2016

22 травня в м. Вінниця пройшов 2-й етап ЛКУ "Дітькові стежки".

Ще в минулому сезоні коли тільки почала їздити на велосипеді, друзі мені говорили що ЛКУ за мною плаче).Ну що раз сказали то треба їхати. І так мій перший старт на ЛКУ ( і далеко не останній) в м. Вінниця, "Дітькові стежки". Поїхала разом з колегою по команді "Веломан Екстрим" Сергієм Гоменюком. На гонку приїхали в день старту, трасу толком не прикатали, просто подивились (не робіть так!).

Читати далі
20.04.2016

14-16 квітня в м. Харків пройшов 2-й етап Чемпіонату України з крос-кантрі, 3-й етап Чемпіонату України з крос-кантрі Елімінатор і командний Чемпіонат України.

Читати далі
19.04.2016

8-10 квітня в Чернівцях пройшли міжнародні змагання по Крос -Кантрі, і другий етап Чемпіонату України по Крос-Кантрі елімінатор. Перший день змаганнь відбувся на г.Цецено на крос-кантрійній трасі міжнародного значення. Дівчата долали 4 кола довжиною 6 км кожне, чоловіки 5 кіл. На учасників чекали затяжні підйоми і технічні спуски. 2-й етап крос-кантрі елімінатор відбувся на площі Філармонії 9 квітня.

Читати далі
18.04.2016

З 24.03.2016р. в м. Одесса прошли змагання по XC Eliminator 
Враження яскраві. Одеса як завжди тепло зустріла, тільки підкачали погодні умови, сильний холодний вітер з короткочасним дощем не давав спортсменам зігрітись, …. ці змагання довели, що досвід досвідчиних спортсменів залишається на високому рівні при любій погоді. Звичайно і наша Чернівецька збірна не залишилась без медалей, завоювавши 7-м медалей з різних категорій в перший день змагань. 

Читати далі
Сторінки:   1 | 2