Чемпіонат України при любій погоді…

Чемпіонат України при любій погоді…
З 24.03.2016р. в м. Одесса прошли змагання по XC Eliminator 
Враження яскраві Одесса як завжди тепло зустріла, тільки підкачали погодні умови, сильний холодний вітер з короткочасним дощем не давав спортсменам зігрітись, …. ці змагання довели, що досвід досвідчиних спортсменів залишається на високому рівні при любій погоді. Звичайно і наша Чернівецька збірна не залишилась без медалей, завоювавши 7-м медалей з різних категорій в перший день змагань. 
І команда Веломан Екстрим також виступила гідно, для нашої спортсменки Любов Бойко це був перший такий старт з професіоналами, де вона отримала не малий досвід, і оцінила майбутніх суперниць.
Особисто я отримав массу задоволення від цієї гонки, боротьба з спортсменами, які готувались до цих змагання не один тиждень була серйозною, було не мало падінь, але спортсмени мужньо вставали і не втрачаючи надії рухались до фінішу.
Я оцінив в цих змаганнях переваги свого велосипеда CUBE Elite C68, не тільки ходові якості, але і вага, яка приємно дивує ) 
Після дощу траса простою не було, і за рахунок великих швидкостей не завжди можна було заїхати у віраж або піднятися в підйом по слизькій болотяній поверхності, після старту один із досвідчиних спортсменів Олег Бімбаш упав і ускладнив мажливість проїзду трасою, треба було вирішити за соті секунди як поступати, тут вага велосипеда і була мені на руку, здивування Олега боло не менше ніж глядачів, які побачили як під час бігу мій велосипед був над головою спортсмена, це дало мені перевагу в полуфіналі зайняти лідируючу позичію.
В фіналі одна помилка коштувала Чемпіонського титулу, але весь пядистал зайняли досвідчині спортсмени. 
1. Олег Бімбаш - Одесса
2. Денис Осадцев - Чернівці 
3. Сергій Гоменюк - Чернівці 
Всі спортсмени являються Чемпіонами України в різних дисциплінах.


Поділитися в соц мережі