Дитячі змагання «Хто ти майбутній олімпієць?»

«Хто ти майбутній олімпієць?» - під таким гаслом пройшли дитячі змагання серед  діток 5-7 років та 8-9 років. Змагання провела Обласна федерація велоспорту за спонсорської підтримки вело магазину «Веломан Екстрим». 28 травня на Соборній площі зібралися 33 маленьких велогонщиків і велогонщиць.  І уже незважаючи на свій дуже юний вік вони позмагалися у крос-кантрі.  Можливо, з часом,  їхні прізвища ми почуємо на серйозних професійних змаганнях.  Серед  дівчаток віком 5-7 рочків перемогу здобула Лабунська Олександра, другою фінішну лінію перетнула Загорська Вікторія, третьою була Мельник Софія. Серед дівчаток віком 8-9 років перемогу здобула Гуменюк Анастасія, другою фінішну лінію перетнула Фалібога Евеліна, третьою була Боднарюк Софія. Серед хлопчиків віком 5-6 років перемогу виборов Федорів Антон, за ним другим фінішував Боднарюк Ісай, а Лісовенко Роман посів третю сходинку п’єдесталу. У віковій категорій 7-9 років серед хлопчиків першим був Лукан Артур, друге місце посів Рожко Влад, третім фінішував Лісовенко Артем.  Медалі та грамоти призери та переможці змагань отримали з рук Заслуженого тренера України з велосипедного спорту Руссу Ілльї Якімовича, а магазин Веломан Екстрим вручив всім діткам солодкі подарунки. А ми нагадуємо, що вело школа «Колосок» , що знагодиться за адресою вул.Герцена, 5, запрошує діток до занять з велоспорту. Фото: Андрій Гоменюк.