Пригоди Cube Ltd на горі Кукул)))

Одного разу коли на дворі ще навіть не світало зібрався Cube Ltd у мандри. Скучив він за чистим повітрям, безмежними просторами і дзеркальними джерелами і взяв курс на Карпати). Не одним поїздом (а двома)) прийшлося добиратись до мальовничого куточка Карпат села Вороненко, звідки почалися його пригоди. Рушив Cube коли сонце майже було в зеніті і плавно крутились його педалі вгору вперед до омріяної вершини. Нелегкий був шлях до хребта, безліч км все вгору і вгору щоб вдалині побачити горді і величні Петрос і Говерлу.

І з кожним км сонце все більше закривали хмари і майже перед хребтом пролунав грім. Знав Cube, що гроза в горах то небезпечно, але не злякався і поїхав далі. Пастухи здивовано дивились на безстрашного мандрівника і щось гукали вслід.

І ось після майже 10 км підйому зміг він побачити навколо себе безмежні простори, сусідню неймовірну Чорногору, яку в той момент накрила гроза і в повітрі лунало відлуння грому.

Хоч знав Cube, що гроза наближається, але не поспішав він покидати хребет. Ще мить, ще один ковток повітря…

А попереду найцікавіше, спуск в не менш мальовничу Ворохту. Попри джерело, гірськими камінями спуск плавно переходив в трейл з коріннями, і тут він відпрацював на всі 100, на всі 100 мм ходу вилки))). Відчув Cube справжній драйв і всі свої переваги, але донизу довелось і болота трохи помісити і разок в ярок заїхати). А у Ворохті його чекала мийка самообслуговування в річці Прут))).

Далі 40 км асфальту до Яремчі і подорозі як не заглянути до поважного, але чомусь не дуже зараз бурхливого водоспаду Гук. Вечірній релакс в Яремчі і зустріч з своїми родичами з моторчиками на байкерфесті. Не знав ще Cube Ltd, що чекає його на наступний день в Надвірній на ХСО «Городище», ох не знав…


Поділитися в соц мережі