Відбулася виставка Велосипедів СUBE 2020р.

Cube - німецька компанія, виробник і постачальник велосипедів і аксесуарів. Штаб-квартира і виробництво розташовані в м. Walderschof - Німеччина, (Баварія). Окрім власного складального виробництва, компанія має власний відділ розробки і проектування, випробувальний тестовий центр, спортивну команду, розгалужену міжнародну дилерську мережу більш ніж у 33 країнах.


З  2014 року CUBE використовують приводні системи від  преміального постачальника Bosch
В даний час компанія пропонує понад 100 різних моделей, від комфортабельних електронних велосипедів з nizkoramnymi рамами до готових для ендуро електронних велосипедів.
Всі  продукти створені для задоволення найсуворіших вимог. Інженери ретельно працюють над новими технологіями і матеріалами, а також над розробкою методів виробництва разом з  партнерами. 


В даній моделі Гібрид Стерео CUBE 2020 року 160 HPC Bosch eBike надає п ’ ять різних режимів їзди на вибір, пропонуючи ідеальний профіль підтримки в залежності від області застосування та типу водія.

Режими їзди

TURBO
Пряма, потужна підтримка до максимальної частоти обертів педалей для спортивної їзди

СПОРТ / EMTB *
Негайна потужна підтримка для спортивної їзди по бездоріжжю і в міських умовах.

ТУР
Стійка підтримка для тривалих турів

ECO
Ефективна підтримка при максимальній ефективності для максимальної дальності

OFF
Немає підтримки, всі функції бортового комп 'ютера доступні

* Режим eMTB, спеціально розроблений для Performance Line CX, динамічно перемикається між режимами їзди Tour і Turbo, пропонуючи прогресивну підтримку двигуна для максимальній продуктивності на трас
Гібрид Стерео Cube 2020 року 160HPC з оновленим двигуном Bosch


Поділитися в соц мережі